letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Kolem silnic uklizeno

   V rámci akce Čistá Vysočina jsme po komplikacích s koronavirem přece jen dali dohromady partu lidí, kteří byli ochotni pomoci uklidit zaneřáděné příkopy podél silnic v okolí naší obce. Minulý rok byla nucená přestávka z téhož důvodu a bylo to ve škarpách znát. Iniciativa SDH a OV Údavy přinesla své ovoce, celkem se zapojilo 11 občanů. Jako vždy jsme v duchu i hlasitě nadávali na morálku řidičů a spolujezdců automobilů, protože je naprosto neuvěřitelné, co vše dokážou vyhodit z oken svých vozidel do přírody. Mít je v tu chvíli po ruce, asi by se divili... Děkujeme všem, kteří pomohli a nechtějí dopustit, abychom se topili v odpadcích, které tato žumpa společnosti odhodí do našeho životního prostředí. Přesto množství tohoto svinstva každý rok překvapuje...

cv1

cv2

cv3

cv4

Aktuality

16.5.2021 pomáhali hasiči i občané více...
12.5.2021 o činnosti, hospůdce aj. více...
23.4.2021 i u nás v příkopech čisto více...
19.4.2021 přece jen uklidíme okolo naší vsi více...

Kalendář akcí

úklid vnitřních i venkovních prostor více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH