letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Kolem silnic uklizeno

   V rámci akce Čistá Vysočina jsme po komplikacích s koronavirem přece jen dali dohromady partu lidí, kteří byli ochotni pomoci uklidit zaneřáděné příkopy podél silnic v okolí naší obce. Minulý rok byla nucená přestávka z téhož důvodu a bylo to ve škarpách znát. Iniciativa SDH a OV Údavy přinesla své ovoce, celkem se zapojilo 11 občanů. Jako vždy jsme v duchu i hlasitě nadávali na morálku řidičů a spolujezdců automobilů, protože je naprosto neuvěřitelné, co vše dokážou vyhodit z oken svých vozidel do přírody. Mít je v tu chvíli po ruce, asi by se divili... Děkujeme všem, kteří pomohli a nechtějí dopustit, abychom se topili v odpadcích, které tato žumpa společnosti odhodí do našeho životního prostředí. Přesto množství tohoto svinstva každý rok překvapuje...

cv1

cv2

cv3

cv4

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom