letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Jubilejní Údavský mariáš je za námi

   V sobotu 18.2.2017 proběhl jubilejní 20. ročník Údavského mariáše. Zúčastnilo se 28 karbaníků z obce i blízkého okolí a atmosféra turnaje je dlouhá léta známá jako velmi inspirativní. Přesto, že jsme měli ve startovním poli několik "želízek v ohni", nakonec údavští milovníci čertových obrázků na nejvyšší mety nedosáhli. Nejlepší z nich, Karel Bačkovský st., obsadil osmé místo. A to ještě po třetím kole ze čtyř byl Franta Joska na druhé pozici a chystal se zaútočit na čelo...Nakonec se smál, a to již popáté, ždírecký Láďa Pokorný. Celkové výsledky najdete ve Fotogalerii z akcí společně s obrázky. Nutno dodat, že hráči měli ke svým výkonům skutečně luxusní podmínky - ke snídani párečky, k obědu gulášek, k němu pivečko, po něm kafíčko, to musí jít přece samo! O to vše se postaral údavský organizační tým vedený Mílou Pátkem a Frantou Joskou. Všem pomocníkům a pomocnicím srdečně děkujeme, zrovna tak počítačovému centru Standy Moravce. Poděkování také směřujeme ke všem sponzorům, kteří jsou našemu turnaji léta nakloněni. A na závěr ještě hádanka - uvidíme ještě 21. ročník v příštím roce?

m17

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom