letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Jubilejní Údavský mariáš je za námi

   V sobotu 18.2.2017 proběhl jubilejní 20. ročník Údavského mariáše. Zúčastnilo se 28 karbaníků z obce i blízkého okolí a atmosféra turnaje je dlouhá léta známá jako velmi inspirativní. Přesto, že jsme měli ve startovním poli několik "želízek v ohni", nakonec údavští milovníci čertových obrázků na nejvyšší mety nedosáhli. Nejlepší z nich, Karel Bačkovský st., obsadil osmé místo. A to ještě po třetím kole ze čtyř byl Franta Joska na druhé pozici a chystal se zaútočit na čelo...Nakonec se smál, a to již popáté, ždírecký Láďa Pokorný. Celkové výsledky najdete ve Fotogalerii z akcí společně s obrázky. Nutno dodat, že hráči měli ke svým výkonům skutečně luxusní podmínky - ke snídani párečky, k obědu gulášek, k němu pivečko, po něm kafíčko, to musí jít přece samo! O to vše se postaral údavský organizační tým vedený Mílou Pátkem a Frantou Joskou. Všem pomocníkům a pomocnicím srdečně děkujeme, zrovna tak počítačovému centru Standy Moravce. Poděkování také směřujeme ke všem sponzorům, kteří jsou našemu turnaji léta nakloněni. A na závěr ještě hádanka - uvidíme ještě 21. ročník v příštím roce?

m17

Aktuality

22.2.2024 jak jezdí řidiči více...
4.2.2024 byli jsme při tom více...
14.1.2024 hodnotila a stanovila plán práce více...
1.1.2024 u hasičské zbrojnice více...

Kalendář akcí

hudba, tanec, soutěže více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom