letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Jubilejní rybářské závody bez překvapení

   V sobotu 27.5.2017 jsme uspořádali již 10. ročník rybářských závodů. Po mnoha letech se na nás konečně usmálo počasí a připravilo skutečně mimořádně vydařené odpoledne. Letos nás zima dlouho zlobila, ne a ne se vzdát, a tak teplé sluneční paprsky rozehřály naše těla i duše. U požární nádrže to vypadalo spíše jako v létě u koupaliště, jen v té vodě by se asi málokdo namočil. Nicméně kapříci tam byli pěkně urostlí, v letošním ročníku se podařilo odlovit jen ty velké kousky, a ty také rozhodovaly o pořadí v soutěži. Překvapení se ale opět nekonalo, z desíti ročníků podeváté vyhrál pan František Zamazal ze Všeradova. Tomu se podařilo nastřádat 2,5 m kaprů v řadě za sebou. Na druhém místě skončil Matěj Ptáček a třetí Rudolf Michal. Celé odpoledne jsme prožili v krásné letní atmosféře, podpořené chladivým pěnivým a teplým grilovaným. Léto budiž pochváleno! Za podporu děkujeme našim sponzorům a také městu Ždírec n. D., které přispělo dotací na ceny pro zúčastněné. Celkově se nás sešlo okolo šedesáti a byly chvíle, kdy obsluha mobilní hospůdky nestíhala. Jubilejní ročník se vydařil výtečně díky všem, kteří jeho zdárný průběh připravili a odpracovali. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

ryby17

Aktuality

6.12.2023 k životnímu jubileu více...
15.10.2023 nabitá sobota 14.10. více...
23.9.2023 2. ročník Memoriálu Fr. Zamazala více...
21.9.2023 ve Ždírci n. D. dne 14.10.2023 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom