letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Jubilejní rybářské závody bez překvapení

   V sobotu 27.5.2017 jsme uspořádali již 10. ročník rybářských závodů. Po mnoha letech se na nás konečně usmálo počasí a připravilo skutečně mimořádně vydařené odpoledne. Letos nás zima dlouho zlobila, ne a ne se vzdát, a tak teplé sluneční paprsky rozehřály naše těla i duše. U požární nádrže to vypadalo spíše jako v létě u koupaliště, jen v té vodě by se asi málokdo namočil. Nicméně kapříci tam byli pěkně urostlí, v letošním ročníku se podařilo odlovit jen ty velké kousky, a ty také rozhodovaly o pořadí v soutěži. Překvapení se ale opět nekonalo, z desíti ročníků podeváté vyhrál pan František Zamazal ze Všeradova. Tomu se podařilo nastřádat 2,5 m kaprů v řadě za sebou. Na druhém místě skončil Matěj Ptáček a třetí Rudolf Michal. Celé odpoledne jsme prožili v krásné letní atmosféře, podpořené chladivým pěnivým a teplým grilovaným. Léto budiž pochváleno! Za podporu děkujeme našim sponzorům a také městu Ždírec n. D., které přispělo dotací na ceny pro zúčastněné. Celkově se nás sešlo okolo šedesáti a byly chvíle, kdy obsluha mobilní hospůdky nestíhala. Jubilejní ročník se vydařil výtečně díky všem, kteří jeho zdárný průběh připravili a odpracovali. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

ryby17

Aktuality

25.3.2021 potíže se zvoněním snad skončily více...
7.3.2021 všem údavským ženám více...
4.2.2021 čerstvý sedmdesátník více...
11.1.2021 náhradou za valnou hromadu více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH