letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Jubilejní rybářské závody bez překvapení

   V sobotu 27.5.2017 jsme uspořádali již 10. ročník rybářských závodů. Po mnoha letech se na nás konečně usmálo počasí a připravilo skutečně mimořádně vydařené odpoledne. Letos nás zima dlouho zlobila, ne a ne se vzdát, a tak teplé sluneční paprsky rozehřály naše těla i duše. U požární nádrže to vypadalo spíše jako v létě u koupaliště, jen v té vodě by se asi málokdo namočil. Nicméně kapříci tam byli pěkně urostlí, v letošním ročníku se podařilo odlovit jen ty velké kousky, a ty také rozhodovaly o pořadí v soutěži. Překvapení se ale opět nekonalo, z desíti ročníků podeváté vyhrál pan František Zamazal ze Všeradova. Tomu se podařilo nastřádat 2,5 m kaprů v řadě za sebou. Na druhém místě skončil Matěj Ptáček a třetí Rudolf Michal. Celé odpoledne jsme prožili v krásné letní atmosféře, podpořené chladivým pěnivým a teplým grilovaným. Léto budiž pochváleno! Za podporu děkujeme našim sponzorům a také městu Ždírec n. D., které přispělo dotací na ceny pro zúčastněné. Celkově se nás sešlo okolo šedesáti a byly chvíle, kdy obsluha mobilní hospůdky nestíhala. Jubilejní ročník se vydařil výtečně díky všem, kteří jeho zdárný průběh připravili a odpracovali. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

ryby17

Aktuality

24.9.2022 ryby braly, počasí potěšilo více...
29.8.2022 trénink, poučení i zábava více...
25.8.2022 silnice č. I/37 více...

Kalendář akcí

otevřené a neformální více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH