letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Jarní jarmark ve Ždírci n. D. v chumelenici

   V pátek večer na nás šly při předpovědi počasí mrákoty. V sobotu ráno, při pohledu na zasněženou krajinu, jsme propadali beznaději. Přesto nakonec jarní jarmark ve Ždírci n. D. proběhl relativně v pohodě a hlavně v dobré náladě. Nepřijelo tolik trhovců jako obvykle, nepřišlo tolik návštěvníků jako obvykle. O co méně se vypilo piva, o to více šel na odbyt horký grog. A bramboráky z kuchyně našich žen jsou dlouholetou stálicí. Chvíli byl problém s ohřívačem párků, chvílemi se spustily sněhové přeháňky, nicméně nálada v našem týmu byla skvělá, takže nám šla práce od ruky. Dík patří všem, kteří celé dopoledne strávili ve stánku a smažili, vařili, grilovali, obsluhovali. A také turbodůchodcům, kteří den předem oškrábali dvě kolečka brambor. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

jar22

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom