letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Jarní jarmark ve Ždírci n. D. s naší účastí

   V sobotu 13.4.2024 jsme opět za ranního kuropění naložili vše potřebné a vyrazili obstarávat občerstvení na jarním ždíreckém jarmarku. Je to už letitá tradice, ne vždy nám však přálo počasí tak jako tentokrát. Stihli jsme ještě závěr nádherné a květy provoněné fáze teplého dubna, což nám dodalo lepší náladu i chuť do práce. A bylo vidět, že i návštěvníci jarmarku jsou jarem políbení. Celé dopoledne na náměstí hrály různé kapely, lidé se bavili a užívali si krásné jarní atmosféry. I proto se nám podařilo prodat cca 270 piv, bramboráky z půl hektaru pole, uzeniny i domácí koláče, kávu tureckou i jinou, prostě všechno, co bylo k jídlu a pití. Vždy je to spousta práce pro naše ženy i muže, ale dobrý pocit z dobře vykonané práce je nade vše. Děkujeme touto cestou našim kuchařinkám i pánům výčepním! Několik obrázků najdete ve Fotogalerii z akcí.

jar24

Aktuality

9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...
1.5.2024 pálení čarodějnic se vydařilo více...
21.4.2024 okolo naší obce více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom