letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Jarní brigáda v areálu

   Ve čtvrtek 17.3.2022 jsme si dali dostaveníčko v našem areálu, abychom zpracovali nasyslené dřevo z lesní brigády. Práce bylo dost a do tmy nebylo daleko. Ale protože se nás sešlo deset, šlo to ostošest. Hasiči roku 2021, turbodůchodci Pátek a Říha, pracovali již několik dní dopředu a řezali, uklízeli, malovali, opravovali a vůbec nadělali spoustu práce. Takže se nám včera podařilo zpracovat vše, co jsme měli na louce za boudou, a přesunuli to do všech přilehlých dřevníků. Všem chlapům velký dík, až nám budou sálat kamna v hospůdce, určitě si vzpomeneme! Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

drevo

Na snímku zleva: Fr. Joska, P. Turnhöfer, M. Pátek, M. Rothanzl, P. Pilař, M. Joska, B. Němec

Neviditelní: D. Malínský v boudě, J. Říha v druhé boudě, O. Milt fotí

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom