letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Jarmark ve Ždírci n.D. a posezení s oslavou

   V sobotu 14.10.2023 jsme měli napilno. Ráno jsme naložili hromadu potravin a nápojů a vyrazili do Ždírce n. D. páchat občerstvení na zdejším jarmarku. Letošní teplou říjnovou vlnu jsme stihli přesně na čas, celou dobu bylo teplo a příjemně, fronta přišla až večer. Nasytili a napojili jsme spousty návštěvníků, opět prodali bramboráky z kotle těsta a odčerpali obsah více než tří soudků Kozlova ležáku. Naše skvělé ženy také napekly různé druhy buchet a koláčů, k tomu kafíčko, svařáček, no prostě pohoda klídek tabáček. Jsme rádi, že ohlasy na naši pojízdnou hospůdku jsou vesměs pozitivní a návštěvníci u nás byli spokojení. Proto patří dík všem, kteří se na celé akci podíleli a s úsměvem řešili i drobné potíže, jež vždy při takové akci nastanou. Něco se rozbije, něco dojde, ale zkušený tým to dokáže v pohodě zvládat. Po náročném přesunu a úklidu nás čekalo ještě večerní posezení v naší hospůdce. Každoročně jej pořádáme jako odměnu pro dobrovolné hostinské našeho svatostánku, letos k tomu ještě přibyla oslava padesátin dvou našich členů - Marcely Bačkovské a Pavla Pilaře. A tak i večer byl plný zádavy, smíchu a dobré nálady. Pár obrázků ze soboty najdete ve Fotogalerii z akcí.

jar23

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom