letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Jarmark ve Ždírci n. D.

   V sobotu 9.10.2021 jsme se po dvou letech zúčastnili se svým stánkem podzimního jarmarku ve Ždírci n. D. Naše ženy nastrouhaly 25 kg brambor na bramboráky, napekly několik plechů skvělých buchet a přidaly do nabídky i něco od uzeniny. Muži se postarali o výčep a stavbu našeho stravovacího areálu, a pak už to začalo. Jarmarku se zúčastnila spousta prodejců, náměstí bylo plné. K tomu všemu hrála Leškovanka, takže nálada byla skvělá, i když po ránu bylo kapánek chladno. Nicméně sluníčko všechno brzy prohřálo a lidí přišlo dost na to, aby stihli sníst naše pochutiny již do dvanácté hodiny. Krásné počasí pomohlo k úspěchu celé akce, do pokladničky nám zase nějaká ta korunka za práci přibude. Děkujeme všem, kteří se za náš sbor na akci podíleli, a děkujeme také Zemědělské a.s. Vysočina z Dřevíkova za podporu ve formě brambor.  Večer se pak hostinští sešli na tradičním posezení, kde debatovali o svém dalším působení a odměnili se zy celoroční práci pro SDH. Za jejich práci jim poděkoval starosta sboru Oldřich Milt. Několik obrázků najdete ve Fotogalerii z akcí.

jar21

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přijďte pomoci s úklidem okolo obce více...
přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom