letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Jak se stavěly chodníky (a silnice)

   Od dubna jsme zažívali různá omezení v dopravě v obci, neustále se prášilo, něco hlučelo, řadili jsme se na konec kolony....no ale snad to stálo za to. Vesnička se za pár měsíců změnila k nepoznání, a to nás ještě čekají úpravy návsi, nový kabát zbrojnice, nová zastávka. Nějaké mouchy se vždy najdou, ale už to nezmění celkový nový dojem. Nějaká ta značka se posune tu a tam, aby nebyla uprostřed chodníku atd...:-) Osadní výbor na svém jednání v pátek 26.8.2016 vyjádřil poděkování městu za tuto obnovu (viz zápis zde). Tak si to užívejme a zvelebujme dál. Přinášíme malou rekapitulaci ve fotoreportáži O. Formánka a O. Milta ve Fotogalerii z akcí.

Přechod

A ještě poslední foto i se zastávkou...

zast

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH