letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Info k uzavírce silnice I/37

Od 29.8.2022 bude silnice I/37 ve směru na Údavy uzavřena v úseku od odbočky na Horní Studenec k odbočce na Vyhnálov a v úseku z Údav od Restaurace U Pecinů k odbočce na Všeradov.

Ředitelství silnic a dálnic ČR provede během září a října 2022 část plánované rekonstrukce  silnice I/37 ze Ždírce nad Doubravou přes Údavy na hranici kraje.

Z důvodu opravy povrchu bude silnice ZCELA uzavřena ve dvou úsecích. První zavřený úsek bude od odbočky na Horní Studenec k odbočce na Vyhnálov  a druhý úsek bude z Údav od Restaurace U Pecinů k odbočce na Všeradov. Na tyto dva úseky bude zakázán vjezd všem vozidlům.  

V průběhu listopadu 2022 by měly být prováděny dokončovací práce. Tyto budou realizovány již při provozu vozidel. Zbývající úseky silnice, které letos nestihne ŘSD zrekonstruovat, budou opraveny  až v roce 2023.

Autobusová doprava v Údavech  bude z důvodu uzavírky nahrazena kyvadlovou dopravou minibusem. Ve směru na Hlinsko bude minibus dopravovat cestující z Údav  na vlakovou zastávku ve Stružinci. Autobusová doprava tak bude nahrazena vlakovou. Kyvadlová doprava směr Ždírec nad Doubravou bude zajištěna z Údav do autobusové zastávky v obci Rovný, kde bude navazovat autobusová linka  do Ždírce nad Doubravou.

Prosíme,  sledujte  informace k jízdním řádům kyvadlové dopravy na autobusových zastávkách a na webu města Ždírec nad Doubravou. 

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom