letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Info k uzavírce silnice I/37

Od 29.8.2022 bude silnice I/37 ve směru na Údavy uzavřena v úseku od odbočky na Horní Studenec k odbočce na Vyhnálov a v úseku z Údav od Restaurace U Pecinů k odbočce na Všeradov.

Ředitelství silnic a dálnic ČR provede během září a října 2022 část plánované rekonstrukce  silnice I/37 ze Ždírce nad Doubravou přes Údavy na hranici kraje.

Z důvodu opravy povrchu bude silnice ZCELA uzavřena ve dvou úsecích. První zavřený úsek bude od odbočky na Horní Studenec k odbočce na Vyhnálov  a druhý úsek bude z Údav od Restaurace U Pecinů k odbočce na Všeradov. Na tyto dva úseky bude zakázán vjezd všem vozidlům.  

V průběhu listopadu 2022 by měly být prováděny dokončovací práce. Tyto budou realizovány již při provozu vozidel. Zbývající úseky silnice, které letos nestihne ŘSD zrekonstruovat, budou opraveny  až v roce 2023.

Autobusová doprava v Údavech  bude z důvodu uzavírky nahrazena kyvadlovou dopravou minibusem. Ve směru na Hlinsko bude minibus dopravovat cestující z Údav  na vlakovou zastávku ve Stružinci. Autobusová doprava tak bude nahrazena vlakovou. Kyvadlová doprava směr Ždírec nad Doubravou bude zajištěna z Údav do autobusové zastávky v obci Rovný, kde bude navazovat autobusová linka  do Ždírce nad Doubravou.

Prosíme,  sledujte  informace k jízdním řádům kyvadlové dopravy na autobusových zastávkách a na webu města Ždírec nad Doubravou. 

Aktuality

22.2.2024 jak jezdí řidiči více...
4.2.2024 byli jsme při tom více...
14.1.2024 hodnotila a stanovila plán práce více...
1.1.2024 u hasičské zbrojnice více...

Kalendář akcí

hudba, tanec, soutěže více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom