letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Hostili jsme valnou hromadu okrsku

   V pátek 7.2.2020 hostil náš sbor valnou hromadu okrsku č. 4 okresu Havl. Brod. V sále hospůdky U lípy se sešlo přes třicet zástupců okolních sborů a uvítali jsme i vzácné hosty. Svou návštěvou nás poctili ředitel ÚO Havl. Brod HZS KV Luboš Vacek, starosta OSH Havl. Brod Josef Stejskal, starosta Ždírce n. D. Bohumír Nikl a místostarosta František Němec. Jednání vedli starosta okrsku Karel Štěrba a velitel okrsku Mirek Rothanzl. Všechny sbory nás seznámily se svou činností v minulém roce a velitel poté vyhlásil výsledky celoroční okrskové soutěže sborů, do které se započítávají účast a výsledky na jednotlivých soutěžích v našem regionu. Pohár za vítězství převzali zástupci Podmoklan, druhé místo obsadil Kohoutov a třetí skončili ždírečtí hasiči. Nejdůležitější částí valné hromady byly volby vedení okrsku na léta 2020 - 2025. Na čelných místech se oproti minulosti nic nezměnilo, takže starostou okrsku zůstává Karel Štěrba, velitelem náš velitel Mirek Rothanzl a náměstkem starosty Jan Moravec. Hospodářem zůstává Josef Stehno, revizorem Jan Růžička. Jednání bylo plodné a protáhlo se na dvě hodinky, ale bylo zpříjemněno péčí našich členek a členů, kteří se o hosty starali. Naše ženy napekly mnohé pochoutky, které rychle mizely ze stolů, muži se pak postarali o přísun tekutin. Po schůzi jsme delegáty uctili skvělým guláškem z kuchyně Reného Salaquardy. Všem patří velký dík za organizaci valné hromady. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

vho

Aktuality

25.3.2021 potíže se zvoněním snad skončily více...
7.3.2021 všem údavským ženám více...
4.2.2021 čerstvý sedmdesátník více...
11.1.2021 náhradou za valnou hromadu více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH