letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Hostili jsme valnou hromadu okrsku

   V pátek 7.2.2020 hostil náš sbor valnou hromadu okrsku č. 4 okresu Havl. Brod. V sále hospůdky U lípy se sešlo přes třicet zástupců okolních sborů a uvítali jsme i vzácné hosty. Svou návštěvou nás poctili ředitel ÚO Havl. Brod HZS KV Luboš Vacek, starosta OSH Havl. Brod Josef Stejskal, starosta Ždírce n. D. Bohumír Nikl a místostarosta František Němec. Jednání vedli starosta okrsku Karel Štěrba a velitel okrsku Mirek Rothanzl. Všechny sbory nás seznámily se svou činností v minulém roce a velitel poté vyhlásil výsledky celoroční okrskové soutěže sborů, do které se započítávají účast a výsledky na jednotlivých soutěžích v našem regionu. Pohár za vítězství převzali zástupci Podmoklan, druhé místo obsadil Kohoutov a třetí skončili ždírečtí hasiči. Nejdůležitější částí valné hromady byly volby vedení okrsku na léta 2020 - 2025. Na čelných místech se oproti minulosti nic nezměnilo, takže starostou okrsku zůstává Karel Štěrba, velitelem náš velitel Mirek Rothanzl a náměstkem starosty Jan Moravec. Hospodářem zůstává Josef Stehno, revizorem Jan Růžička. Jednání bylo plodné a protáhlo se na dvě hodinky, ale bylo zpříjemněno péčí našich členek a členů, kteří se o hosty starali. Naše ženy napekly mnohé pochoutky, které rychle mizely ze stolů, muži se pak postarali o přísun tekutin. Po schůzi jsme delegáty uctili skvělým guláškem z kuchyně Reného Salaquardy. Všem patří velký dík za organizaci valné hromady. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

vho

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom