letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Hospůdka "U lípy" osvobozena od EET

   Na konci měsíce května obdržel náš sbor od FÚ pro kraj Vysočina "Rozhodnutí o závazném posouzení o určení evidované tržby". Je to odpověď na naši žádost, zda drobné vedlejší podnikání sboru podléhá povinnosti evidovat tržby. Protože k 15.5.2017 byl vydán nový metodický pokyn Generálního ředitelství finanční správy, požádali jsme o přehodnocení naší povinnosti evidovat tržby. Činili jsme tak od zavedení EET od 1.12.2016. V rozhodnutí je uvedeno, že platby přijímané veřejně prospěšným poplatníkem v provozovně označené v Žádosti "Hospůdka u lípy" na adrese Údavy 43, Ždírec nad Doubravou, nejsou evidovanou tržbou. Proti rozhodnutí o závazném posouzení nelze uplatnit opravné prostředky. V hospůdce tedy nemusíme vydávat účtenky s kódy na daňovou správu, nicméně každému hostu jsme připraveni účtenku za občerstvení vystavit. Taktéž platí nadále výherní soutěž pro držitele účtenek, termín slosování včas oznámíme. Rozhodnutí FÚ pro kraj Vysočina si můžete přečíst zde - str. 1, str. 2, str. 3, str. 4.

eet

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom