letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Hasiči z Proseče zasahovali

Dnes ráno, v pátek 17.5.2013, jsem na cestě autem za prací do Litomyšle narazil mezi obcemi Rychnov a Proseč na nečekanou překážku. Vlivem silného větru tam přes celou šířku silnice ležel vyvrácený rozložitý javor a znemožňoval průjezd. Než jsem ale celou situaci obhlédl, byli tam jako na zavolanou naši kolegové z SDH Proseč. Během několika minut uvolnili polovinu vozovky, aby bylo možno projet. Touto cestou jim děkuji za pohotový zásah a přeji hodně úspěchů v další činnosti.

Oldřich Milt, kronikář SDH Údavy

Obrázky z pohotového zásahu prosečských hasičů

zásah 1

zásah 2

zásah 3

zásah 4

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH