letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Dokončení silnice se blíží

   Rekonstrukce silnice č. I/37 přes Údavy se v rámci letošních prací blíží k závěru. Podle neoficiálních zpráv (bez záruky) by měly být oba rozdělané úseky do konce týdne hotovy. První ten údavský, kde zbývá položit poslední vrchní koberec, poté úsek z Vyhnálova ke Studenci. Vrátí se k nám hustá doprava, ale půl roku nebudeme muset jezdit přes louky, pole a lesy. Pak přijde etapa druhá...

sil1

sil2

 

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH