letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

David Malínský ml. zasahoval u požáru II. stupně v Ronově n. D.

Dnes v noci nám poslal náš člen David Malínský ml. fotografie ze zásahu u požáru II. stupně zemědělského objektu v Ronově n. D. Napsal k tomu: "Dobrý den, p.Milt, zasílám Vám pár fotografií z dnešního požáru, kterého jsem se účastnil už od rána, kdy nám byl nahlášen poplach - jednotce SDH Seč....Požár je pod kontrolou a bude hlídán do zítřejších 12 hodin ...S pozdravem Malínský David ml." Rádi zveřejňujeme, David si určitě prošel pořádným křestem ohněm. Na posledním snímku je zachycen při obsluze hasičského vozu MAN. Děkujeme za příspěvek a přejeme hodně štěstí a odvahy do dalších bojů s ohnivým kohoutem.

Ronov 1

Ronov 2

Ronov 3

Ronov 4

Ronov 5

David při obsluze MANu

Aktuality

19.3.2019 2. místo ve Zlatém erbu více...
17.3.2019 v báječné atmosféře více...
13.3.2019 na co se můžete těšit v sobotu 16.3.2019 více...
19.2.2019 příprava jarních aktivit více...

Kalendář akcí

přijďte pomoci uklidit v okolí obce více...
účast členů žádoucí více...
a minipivovaru Ohrada více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH