letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Další údavští jubilanti

   V tomto týdnu jsme popřáli dvěma čerstvým sedmdesátníkům z Údav. A navíc jubilantům, kteří slaví stejný den narození. V úterý navštívili zástupci Osadního výboru O. Milt a P. Pelda paní Marii Rasochovou a předali zdravici starosty města a balíček dobrot. Dozvěděli se, že paní Rasochová, rodačka z Hudče, žije v Údavech již 50 let. Přejeme za všechny pevné zdraví a dlouhá léta!

M. Rasochová

Hnedle druhý den, ve středu, jsme přáli i Karlovi Bačkovskému. Za OV přál Petr Turnhöfer, za SDH Údavy Oldřich Milt. Kromě přání od starosty města převzal oslavenec také pamětní medaili od našeho hasičského sboru. Posezení se díky živé debatě kapánek protáhlo a jubilantovo zdraví jsme zapili na mnoho let dopředu. I Karlovi Bačkovskému přejeme i touto cestou vše nejlepší a kopu životního optimismu!

K. Bačkovský s P. Turnhöferem

 

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom