letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Další údavští jubilanti

   V tomto týdnu jsme popřáli dvěma čerstvým sedmdesátníkům z Údav. A navíc jubilantům, kteří slaví stejný den narození. V úterý navštívili zástupci Osadního výboru O. Milt a P. Pelda paní Marii Rasochovou a předali zdravici starosty města a balíček dobrot. Dozvěděli se, že paní Rasochová, rodačka z Hudče, žije v Údavech již 50 let. Přejeme za všechny pevné zdraví a dlouhá léta!

M. Rasochová

Hnedle druhý den, ve středu, jsme přáli i Karlovi Bačkovskému. Za OV přál Petr Turnhöfer, za SDH Údavy Oldřich Milt. Kromě přání od starosty města převzal oslavenec také pamětní medaili od našeho hasičského sboru. Posezení se díky živé debatě kapánek protáhlo a jubilantovo zdraví jsme zapili na mnoho let dopředu. I Karlovi Bačkovskému přejeme i touto cestou vše nejlepší a kopu životního optimismu!

K. Bačkovský s P. Turnhöferem

 

Aktuality

19.2.2019 příprava jarních aktivit více...
18.2.2019 můžeme opět plnit boudu více...
17.2.2019 krásné předjarně zimní pohledy více...
13.1.2019 zhodnotili jsme činnost více...

Kalendář akcí

oslavíme příchod jara více...
přijďte pomoci uklidit v okolí obce více...
účast členů žádoucí více...
a minipivovaru Ohrada více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH