letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Čistá Vysočina už i u nás

   V pátek 20.4.2018 jsme již poněkolikáté podpořili krajskou akci Čistá Vysočina tím, že jsme se aktivně zúčastnili. Za krásného letního počasí jsme vyčistili od odpadků příkopy od Údav k Dlouhému a k Vyhnálovu. A je poznat, že to děláme každý rok, protože už s tím není tolik práce jako kdysi. Ale řidiči jsou pořád stejní. Co dokážou vyhodit z auta, nad tím občas normální člověk kroutí hlavou. Proto srdečně děkujeme všem, kteří se do úklidu v okolí obce pustili. A zaplaťpánbůh jsou ve vsi lidé, kteří jsou ochotni pro obec něco udělat (a jsou to vesměs pořád titéž, ostatní koukají ze svých chalup, co je to zase za blázny s pytli a čekají, že obec bude dělat pro ně). Je dobře, že se nás letos sešlo víc než vloni, šlo nám to lépe od ruky. O kousek Čisté Vysočiny se postarali Naďa a Petr Turnhöferovi, Váša a Mirek Rothanzlovi, Věra a Olda Miltovi, Ota Formánek, Míla Pátek, Petr Pelda, Franta Joska, David Malínský, Alena Němcová a Zdeněk Stehno. A ještě Bohouš Němec v týmu ždírecké radnice...Díky vám všem! Díky vám okolo vesnice není smetiště!

Na duben bylo opravdu teplo...

cv18.1

...takže po akci chutnalo!

cv18.2

Aktuality

4.9.2020 přesouvá se na 10.10.2020 více...
30.8.2020 come back týmu "Nesejdem se" více...
17.8.2020 ve Stříteži pod Křemešníkem více...
17.8.2020 a ukázku práce hasičů s naší účastí více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH