letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Čistá Vysočina už i u nás

   V pátek 20.4.2018 jsme již poněkolikáté podpořili krajskou akci Čistá Vysočina tím, že jsme se aktivně zúčastnili. Za krásného letního počasí jsme vyčistili od odpadků příkopy od Údav k Dlouhému a k Vyhnálovu. A je poznat, že to děláme každý rok, protože už s tím není tolik práce jako kdysi. Ale řidiči jsou pořád stejní. Co dokážou vyhodit z auta, nad tím občas normální člověk kroutí hlavou. Proto srdečně děkujeme všem, kteří se do úklidu v okolí obce pustili. A zaplaťpánbůh jsou ve vsi lidé, kteří jsou ochotni pro obec něco udělat (a jsou to vesměs pořád titéž, ostatní koukají ze svých chalup, co je to zase za blázny s pytli a čekají, že obec bude dělat pro ně). Je dobře, že se nás letos sešlo víc než vloni, šlo nám to lépe od ruky. O kousek Čisté Vysočiny se postarali Naďa a Petr Turnhöferovi, Váša a Mirek Rothanzlovi, Věra a Olda Miltovi, Ota Formánek, Míla Pátek, Petr Pelda, Franta Joska, David Malínský, Alena Němcová a Zdeněk Stehno. A ještě Bohouš Němec v týmu ždírecké radnice...Díky vám všem! Díky vám okolo vesnice není smetiště!

Na duben bylo opravdu teplo...

cv18.1

...takže po akci chutnalo!

cv18.2

Aktuality

9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...
1.5.2024 pálení čarodějnic se vydařilo více...
21.4.2024 okolo naší obce více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom