letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Čistá Vysočina - pomůžeme také?

Krajský úřad Kraje Vysočina vyhlásil opět po roce akci Čistá Vysočina. Již vloni na jaře jste mohli vidět i pracovníky Městského úřadu, jak sbírali odpadky podél silnic v okolí Ždírce n. D. Osadní výbor Údavy vyzývá i naše občany, aby se přidali a přispěli tak ke zlepšení životního prostředí v blízkosti našich domovů. Akce se bude konat během dubna a Osadní výbor podle počtu přihlášených a po domluvě s nimi stanoví datum sběru v průběhu měsíce března. Měli bychom se postarat o vyčištění okolí silnic k Barchanci a k Dlouhému. Časová náročnost by činila cca 2 - 3 hodiny a vyrazili bychom ve dvou skupinách buď  některý pátek odpoledne nebo sobotu dopoledne podle možností brigádníků. Všechny důležité informace najdete v dokumentu Čistá Vysočina.

Všichni, kteří chtějí pomoci upravit naše okolí, se mohou přihlásit přímo na formulář v hospůdce "U lípy", nebo kontaktovat kteréhokoliv člena Osadního výboru. Všem zúčastněným pak dáme vědět o dalším průběhu akce.

Čistá Vysočina

Aktuality

9.5.2022 dvě ohniska kousek od sebe více...
7.5.2022 po dlouhé přestávce opět na "place" více...
2.5.2022 uklizeno, opečeno, spáleno více...
16.4.2022 o našem sboru více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH