letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Čistá Vysočina - pomůžeme také?

Krajský úřad Kraje Vysočina vyhlásil opět po roce akci Čistá Vysočina. Již vloni na jaře jste mohli vidět i pracovníky Městského úřadu, jak sbírali odpadky podél silnic v okolí Ždírce n. D. Osadní výbor Údavy vyzývá i naše občany, aby se přidali a přispěli tak ke zlepšení životního prostředí v blízkosti našich domovů. Akce se bude konat během dubna a Osadní výbor podle počtu přihlášených a po domluvě s nimi stanoví datum sběru v průběhu měsíce března. Měli bychom se postarat o vyčištění okolí silnic k Barchanci a k Dlouhému. Časová náročnost by činila cca 2 - 3 hodiny a vyrazili bychom ve dvou skupinách buď  některý pátek odpoledne nebo sobotu dopoledne podle možností brigádníků. Všechny důležité informace najdete v dokumentu Čistá Vysočina.

Všichni, kteří chtějí pomoci upravit naše okolí, se mohou přihlásit přímo na formulář v hospůdce "U lípy", nebo kontaktovat kteréhokoliv člena Osadního výboru. Všem zúčastněným pak dáme vědět o dalším průběhu akce.

Čistá Vysočina

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom