letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Čistá Vysočina 2015 - uklizeno

V pátek 10.4.2015 jsme se opět sešli k celokrajské akci Čistá Vysočina a uklidili příkopy v blízkosti obce. Úseky od rybníka Dlouhého do Údav a z Údav k odbočce na Vyhnálov vyčistily dvě party, které se pak sešly ke společnému zhodnocení v hospůdce U lípy. Škoda jen, že po tři roky se scházejí vlastně titíž lidé a další se nepřidají. Víme, že pokud chceme kolem své obce čisto, musíme se i my trochu přičinit. Čekat, že to udělají silničáři či někdo jiný, by mohlo vést jedině k tomu, že za pár let se z těch odpadků neurvalých pasažérů autoposádek už nevyhrabeme a budeme žít uprostřed jedné velké skládky. Osadní výbor děkuje všem, kteří přiložili ruku k dílu a přispěli k tomu, že se za své okolí nemusíme stydět (vinou někoho jiného). Letos jsme nezaznamenali žádné překvapivé nálezy a zkonstatovali jsme, že právě díky každoročnímu sběru nebyly škarpy tak zaplněné odpadem, jako tomu bývalo dříve.

Stačí jedna a půl hodinky a je uklizeno...

1

Naše životní prostředí nám není lhostejné

2

 

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom