letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Čistá Vysočina 2015 - uklizeno

V pátek 10.4.2015 jsme se opět sešli k celokrajské akci Čistá Vysočina a uklidili příkopy v blízkosti obce. Úseky od rybníka Dlouhého do Údav a z Údav k odbočce na Vyhnálov vyčistily dvě party, které se pak sešly ke společnému zhodnocení v hospůdce U lípy. Škoda jen, že po tři roky se scházejí vlastně titíž lidé a další se nepřidají. Víme, že pokud chceme kolem své obce čisto, musíme se i my trochu přičinit. Čekat, že to udělají silničáři či někdo jiný, by mohlo vést jedině k tomu, že za pár let se z těch odpadků neurvalých pasažérů autoposádek už nevyhrabeme a budeme žít uprostřed jedné velké skládky. Osadní výbor děkuje všem, kteří přiložili ruku k dílu a přispěli k tomu, že se za své okolí nemusíme stydět (vinou někoho jiného). Letos jsme nezaznamenali žádné překvapivé nálezy a zkonstatovali jsme, že právě díky každoročnímu sběru nebyly škarpy tak zaplněné odpadem, jako tomu bývalo dříve.

Stačí jedna a půl hodinky a je uklizeno...

1

Naše životní prostředí nám není lhostejné

2

 

Aktuality

4.9.2020 přesouvá se na 10.10.2020 více...
30.8.2020 come back týmu "Nesejdem se" více...
17.8.2020 ve Stříteži pod Křemešníkem více...
17.8.2020 a ukázku práce hasičů s naší účastí více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH