letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Čistá Vysočina 2014

Tak jako vloni, i letos můžeme pomoci vyčistit okolí obce v příkopech podél hlavní silnice od odpadků a aspoň trochu zlepšit životní prostředí v naší bezprostřední blízkosti. Kraj Vysočina pořádá opět tuto akci a my jsme se zase zapojili. Vyzýváme tedy ostaní občany obce, pokud chtějí pomoci, aby se dostavili v pátek 11.4.2014 v 16 hod k budově bývalé školy, kde přidělíme pytle na různé druhy odpadu a určíme směry úklidu kolem hlavní silnice. Zároveň všem poskytneme instrukce, jak postupovat, třídit apod. Těšíme se, že se nás opět pár sejde, kterým není lhostejný nepořádek, jež napáchají řidiči a jejich osádky v blízkosti naší obce. Vloni se akce v celém kraji účastnilo kolem 18 tisíc občanů ve většině obcí Vysočiny.

Foto z mihulého roku

Čistá Vysočina 2013

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH