letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Červnové soutěže - výsledky

Během dosavadního průběhu měsíce června se naše družstva zúčastnila dvou soutěží. První z nich byl Sobíňovský pohár 7.6., kde náš sbor reprezentovali pouze muži. Ve velkém vedru se neztratili v konkurenci a obsadili 5. místo. Video z útoku v Sobíňově můžete shlédnout v sekci Videa z akcí.

Dva týdny poté, 21.6., už jela dvě družstva do Zubří - soutěž má název "Zuberská rozhledna". Tam se nám podařilo vystoupat nejen na rozhlednu, ale i na stupně vítězů v obou kategoriích - můžů i žen. Chlapi skončili na 3. místě, děvčata na 2.

Forma by měla vrcholit u nás na "osmičkách", ale velitel Mirek Rothanzl má potíže s mašinou, tak se necháme překvapit, jestli se mu splašenou kobylu podaří zkrotit...

Dva obrázky ze Sobíňova...

Sob1

Sob2

...a úspěšná družstva ze soutěže v Zubří

Zubří 014

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH