letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Byli jsme u zásahu ve Stružinci

   V pondělí 9.5.2022 jsme kolem 16. hodiny měli napilno. Museli jsme odhodit vidle, vypnout míchačky nebo nedopít kafíčko, poněvadž nás zvedl od práce zvuk sirény ze zbrojnice. Během deseti minut jsme ujížděli k nádraží ve Stružinci. Tam už byli ždírečtí kolegové a hasili požár okraje lesíku za kolejemi. Během dalších minut dorazili ještě hlinečtí a brodští hasiči. Naštěstí požár nebyl příliš rozsáhlý a stačilo oblast řádně prolít. Zajímavostí jistě je ale to, že v tutéž dobu hořelo ještě na okraji lesíku přímo u Stružince (u obory pro daňky). Oheň zhruba stejného rozsahu zřejmě nebyl náhodný. Z našeho sboru bylo u zásahu 6 členů, večer pak na nás čekala ještě následná kontrola spálenišť. Díky všem našim hasičům za pohotovost a rychlost při zásahu! Obrázky ve Fotogalerii z akcí.

oh str

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom