letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Byli jsme na oslavách 110 let SDH Možděnice

   V sobotu 17.9.2016 slavil sousední SDH Možděnice 110 let svého trvání. Od oběda až do večera běžel program pro návštěvníky, naše delegace se zúčastnila slavnostního průvodu. Již od poloviny srpna se ale připravoval s okolními sbory vrchol celého dne - hasičská fontána na hudbu B. Smetany Vltava. Několik stovek lidí večer sledovalo úžasné představení, které jim připravily sbory z Možděnice, Dřevíkova, Svobodných Hamrů, Holetína, Hlinska, Všeradova, Trhové Kamenice a Údav. A několik večerů, obětovaných nácviku, přineslo své ovoce. Na rybníku Náveském po setmění vypukla nádherná podívaná na hasičskou fontánu s krásnou hudbou našeho klasika. Prvotní obavy, zdali se celá produkce podaří, vzaly za své. Prostě hasiči, pokud chtějí, dokážou ledacos. Ve Fotogalerii z akcí jsou obrázky z večerní přípravy a provedení fontány, časem přibudou další od kolegů z průběhu oslav. Celé video provedení hasičské fontány najdete v sekci Videa z akcí.

Fontána

Aktuality

23.6.2020 příprava areálu více...
22.5.2020 výsadba květin více...
15.5.2020 prodej oknem do pergoly více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH