letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Byli jsme na návštěvě v Mrzkovicích

  Prodloužený víkend 5. - 7.7.2019 byl dobrou příležitostí na výlet. Tradičně se na tyto naše prázdninové svátky scházíme u Bačkovských na zahradě v Mrzkovicích. Letos nás provázelo krásné počasí, po oba večery se sedělo u ohně a grilovalo, opékalo a besedovalo. V sobotu přišel na řadu oblíbený výšlap na Stvořidla, kde nás překvapil rozsah škod, způsobených kůrovcem. I přesto se vycházka vydařila. Celý víkend se o nás Bačkovští nesmírně pečlivě starali a za to jim mockrát děkujeme, vždy se sem rádi vracíme. Je to takové letní hasičské soustředění našich členů a přátel. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí. Záběry na zahradu z dronu najdte v sekci Videa z akcí.

mrz

Aktuality

1.9.2019 rodinný turnaj zalitý sluncem více...
27.8.2019 oplocení kontejnerů více...
26.8.2019 v Borovanském mlýně více...

Kalendář akcí

akce podzimu a příprava VH 2020 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH