letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Byli jsme na jarmarku ve Ždírci n. D.

   Jen jsme se přes noc vzpamatovali z akce Čistá vysočina, hned druhý den ráno jsme pakovali dvě auta a vozík se zbožím, vybavením a stánkem na první ždírecký jarní jarmark. Naše obavy ze slabé účasti místního obyvatelstva byly rychle rozptýleny a celá naše osádka se měla co ohánět. Postupně jsme dováželi další a další sudy piva a dokupovali nealko, šlehačku a další potřebné pochutiny pro nenasytné účastníky jarmarku. Osm hodin tvrdé práce se vyplatilo a doufáme, že i naši zákazníci byli spokojeni. Náš sehraný tým fungoval skvěle a všem našim pracantům děkujeme za výrazný příspěvek do pokladny sboru. I celkově se jarmark vydařil a podle informací z radnice už se chystá i podzimní repete.

Obrázky z jarmarku najdete ve Fotogalerii z akcí.

jarmark

 

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom