letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Byli jsme na jarmarku ve Ždírci n. D.

   Jen jsme se přes noc vzpamatovali z akce Čistá vysočina, hned druhý den ráno jsme pakovali dvě auta a vozík se zbožím, vybavením a stánkem na první ždírecký jarní jarmark. Naše obavy ze slabé účasti místního obyvatelstva byly rychle rozptýleny a celá naše osádka se měla co ohánět. Postupně jsme dováželi další a další sudy piva a dokupovali nealko, šlehačku a další potřebné pochutiny pro nenasytné účastníky jarmarku. Osm hodin tvrdé práce se vyplatilo a doufáme, že i naši zákazníci byli spokojeni. Náš sehraný tým fungoval skvěle a všem našim pracantům děkujeme za výrazný příspěvek do pokladny sboru. I celkově se jarmark vydařil a podle informací z radnice už se chystá i podzimní repete.

Obrázky z jarmarku najdete ve Fotogalerii z akcí.

jarmark

 

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom