letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Brigáda v lese zatím nedokončena

   V sobotu 30.10.2021 jsme dle plánu vyrazili do lesa na brigádu. Tentokrát jsme nenatírali stromky, ale měli jsme za úkol uklidit po polomech a těžbě, a následně klestí spálit. Počasí nám dnes moc nepřálo, silný vítr ztěžoval práci a znemožnil pálení. Takže jsme provedli první část úkolu - úklid klestí na hromady. K pálení lesního odpadu se snad dostaneme někdy v týdnu. Chvályhodná byla účast, sešlo se nás 21, posílili nás i dva nečlenové. Všichni jsme si pořádně "mákli", nakonec jsme si ještě opekli buřty v závětří za lesíkem. Děkujeme všem zúčastněným !!! Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

les

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom