letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Brigáda v lese zatím nedokončena

   V sobotu 30.10.2021 jsme dle plánu vyrazili do lesa na brigádu. Tentokrát jsme nenatírali stromky, ale měli jsme za úkol uklidit po polomech a těžbě, a následně klestí spálit. Počasí nám dnes moc nepřálo, silný vítr ztěžoval práci a znemožnil pálení. Takže jsme provedli první část úkolu - úklid klestí na hromady. K pálení lesního odpadu se snad dostaneme někdy v týdnu. Chvályhodná byla účast, sešlo se nás 21, posílili nás i dva nečlenové. Všichni jsme si pořádně "mákli", nakonec jsme si ještě opekli buřty v závětří za lesíkem. Děkujeme všem zúčastněným !!! Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

les

Kalendář akcí

se zástupci města více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH