letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Brigáda v lese 10.10.2015

V sobotu 10.10.2015 jsme dopoledne strávili v městských lesech (katastr Údavy a Stružinec), kde jsme natírali stromky na zimu proti okusu zvěří. Pomohli jsme tak městu v lesních pracech a do spolkové pokladny přibydou nějaké penízky na naši činnost. Sešli jsme se u zbrojnice a po rozdělení J. Duškem do dvou skupin jsme vyrazili s kyblíky nátěru do oplocenek i mimo ně. Dílo nám šlo od ruky a před polednem už jsme opékali Švandovy buřty. Sešlo se nás nečekaně hodně, jen bychom rádi viděli v akci i mladší členy sboru, které zastupoval pouze Tomáš Štěrba. Poděkování patří všem natěračům i manželům Říhovým za organizaci mobilního bufetu, jakož i dvěma nečlenům O. Formánkovi a Z. Stehnovi, kteří nám přišli pomoci. Kupodivu nám přálo i počasí, takže můžeme být spokojeni, že jsme udělali něco pro město i pro sebe.

I na kávinku během práce došlo

br1

Občerstvení po práci

br2

br3

br4

A společná fota na závěr

br5

br6

Aktuality

10.3.2024 a hlavně se dosyta pobavili více...
1.3.2024 sběrna opět připravena na vysloužilé spotřebiče více...
22.2.2024 jak jezdí řidiči více...

Kalendář akcí

přijďte pomoci s úklidem okolo obce více...
přihlaste se včas více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom