letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Brigáda v areálu před zimou

   Ve středu 2.11.2022 jsme využili ještě docela přívětivého počasí a uklidili v našem areálu před zimou. Pergolu jsme oblékli do zimního kabátu (i když "kabát" už je značně obnošený a děravý), vymetli okapy a kanálky, zametli listí atd...Část brigádníků také poklidila zbrojnici. Teď jen zbývá doufat, že zima nebude příliš krutá. A protože nám zbyly ze soustředění ještě nějaké buřty, s přicházející tmou jsme si je opekli a společně tak povečeřeli. Všem dělným členům děkujeme za aktivitu! Pár obrázků je ve Fotogalerii z akcí.

brg

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH