letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Bakalářská práce o sborech v rámci Ždírce n. D.

   V minulých cca 2 letech pracovala studentka Univerzity Pardubice Lucie Málková na bakalářské práci, která se věnovala činnosti sborů dobrovolných hasičů v rámci města Ždírce nad Doubravou. Najdeme  v ní spoustu poznatků, které bychom si ani sami neuvědomili, protože se na naši práci autorka dívá s nadhledem nezaujatého pozorovatele. V práci jsou i základní údaje o ochraně obyvatelstva apod. Není od věci si práci přečíst a nad některými poznatky se i zamyslet. Jak se ve sborech pracuje, jaká je prognóza dalšího vývoje, jaké vztahy jsou mezi nimi, jak hospodaří...

Se souhlasem autorky i Univerzity Pardubice zveřejňujeme plné znění zde.

Prezentace práce s tabulkami a grafy zde.

sbory

Aktuality

9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...
1.5.2024 pálení čarodějnic se vydařilo více...
21.4.2024 okolo naší obce více...

Kalendář akcí

přihlaste se do 8. května 2024 více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom