letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

Autonehoda v Údavech

Na apríla, 1.4.2015 večer kolem půl desáté, došlo v Údavech k vážné autonehodě. Řidič osobního automobilu v hustém sněžení nezvládl zatáčku při vjezdu do obce od Trhové Kamenice a demoloval cca 20 m plotu u č.p. 21, než se auto zastavilo. Díky údavským občanům a hasičům se podařilo rychle přivolat pomoc, postarat se o vážně zraněného řidiče a regulovat dopravu. První na místě byli kolegové hasiči z výjezdovky Ždírce n. D., po nich přijela záchranka z Chotěboře, hasiči z Chotěboře a záchranka z Havl. Brodu. Pro nás všechny je to varování, že zima se ještě nevzdala a že je potřeba na silnicích dbát zvýšené opatrnosti. Touto cestou chci poděkovat všem našim členům, kteří se postarali o rychlou pomoc a zajištění místa nehody před příjezdem záchranářů. B. Němec, P. Pelda, M. Joska, F. Joska, P. Plilař. J. Pilařová, M. Rothanzl, V. Rothanzl, M. Pátek, rychlospojka L. Malínský..........

Oldřich Milt, starosta SDH

Před příjezdem záchranářů

1

Ždírečtí hasiči a záchranka už se postarali profesionálně

2

3

Stav u Joskova plotu ráno po nehodě

4

 

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom