letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

23. ročník rodinného turnaje v nohejbalu

   Jak se blížil termín 23. ročníku rodinného turnaje v nohejbalu, tak se zhoršovalo počasí. A sobota měla celá propršet. Vyšší moc však zasáhla a na dobu akce jsme dostali výjimku, takže jsme vše stihli v pohodě. Večerní sprška byla už jen připomenutím celodenní hrozby, která nás minula. Letos nastoupilo na kurt 5 týmů a po mnoha letech jsme viděli na place i ženu. Mezi mužské Turnhöferovy se vklínila Dominika Milfeitová. A co víc, dostala nakonec i cenu pro nejlepšího hráče turnaje. Boje byly urputné a mnohé z nich se rozhodovaly ve třetích setech, nakonec však došlo k návratu bývalých dominátorů, neboť po tříletém půstu se na trůn vrátilo mužstvo "Nesejdem se", tvořené rodinami Němců a Rothanzlů. Posíleno bylo i novopečeným tatínkem Vojtou Rothanzlem, v hledišti pak byly všechny manželky, přítelkyně a Angie. "Husí rynk" na druhém místě značně posílil možděnickou větví a hodně zatápěl všem soupeřům. Loňští vítězové "Ti co zbyli" (Peldovci) měli na tribuně kromě manželek také Bena, ale letos se jim výš vyšplhat nepodařilo. V rodinném turnaji však nejde až tolik o vítězství, jako o krásné setkání na konci prázdnin. Pivo teklo proudem (večer i kořalka...) a výborné vepřové z grilu se rozebralo do posledního sousta. Děkujeme všem organizátorům, obsluze i sv. Petrovi a těšíme se na ročník s pořadovým číslem 24. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

rt1

rt2 

Aktuality

2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...
9.5.2024 čestný starosta sboru slaví 85 více...

Kalendář akcí

kdo, kdy, kde, jak atd. více...
18. ročník je za dveřmi více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom