letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

23. ročník rodinného turnaje v nohejbalu

   Jak se blížil termín 23. ročníku rodinného turnaje v nohejbalu, tak se zhoršovalo počasí. A sobota měla celá propršet. Vyšší moc však zasáhla a na dobu akce jsme dostali výjimku, takže jsme vše stihli v pohodě. Večerní sprška byla už jen připomenutím celodenní hrozby, která nás minula. Letos nastoupilo na kurt 5 týmů a po mnoha letech jsme viděli na place i ženu. Mezi mužské Turnhöferovy se vklínila Dominika Milfeitová. A co víc, dostala nakonec i cenu pro nejlepšího hráče turnaje. Boje byly urputné a mnohé z nich se rozhodovaly ve třetích setech, nakonec však došlo k návratu bývalých dominátorů, neboť po tříletém půstu se na trůn vrátilo mužstvo "Nesejdem se", tvořené rodinami Němců a Rothanzlů. Posíleno bylo i novopečeným tatínkem Vojtou Rothanzlem, v hledišti pak byly všechny manželky, přítelkyně a Angie. "Husí rynk" na druhém místě značně posílil možděnickou větví a hodně zatápěl všem soupeřům. Loňští vítězové "Ti co zbyli" (Peldovci) měli na tribuně kromě manželek také Bena, ale letos se jim výš vyšplhat nepodařilo. V rodinném turnaji však nejde až tolik o vítězství, jako o krásné setkání na konci prázdnin. Pivo teklo proudem (večer i kořalka...) a výborné vepřové z grilu se rozebralo do posledního sousta. Děkujeme všem organizátorům, obsluze i sv. Petrovi a těšíme se na ročník s pořadovým číslem 24. Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

rt1

rt2 

Aktuality

23.9.2023 2. ročník Memoriálu Fr. Zamazala více...
21.9.2023 ve Ždírci n. D. dne 14.10.2023 více...
2.9.2023 kvůli opravě silnice více...
29.8.2023 u Radegasta bylo ještě léto více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom