letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

20. ročník Rodinného turnaje v nohejbalu

   V sobotu 2.9.2017, tedy na konci prázdnin, proběhl již jubilejní 20. ročník tradičního Rodinného turnaje v nohejbalu trojic na našem hřišti v areálu u bývalé školy. Nutno dodat, že shůry nám bylo tentokrát přáno. Na několik hodin se mezi dešti vyčasilo a celá akce mohla proběhnout ke vší spokojenosti. Takže nakonec i návštěva fanoušků sportu a dobrého pití a jídla byla uspokojivá. Na kurt nastoupilo šest týmů, které hrály systémem "každý s každým". Na rozdíl od let minulých byla úroveň družstev velmi vyrovnaná, a tak se bojovalo hodně urputně. Vždyť o vítězi turnaje rozhodl rozdíl pouhého jednoho míče! A jak to tedy dopadlo? 

1. 2,5 chlapa

2. Piláci

3. PePaPe

4. Sousedé

5. PeJaPe

6. Husí ring

Pochvala patří hlavním organizátorům J. Říhovi a P. Peldovi, ale nezapomeňme také na ostatní členy, kteří se starali o výčep, gril a nemalou přípravu. Pro všechny zúčastněné byly připraveny krásné ceny, děkujeme touto cestou sponzorům i městu Ždírec n. D. za podporu. Symbolickou tečku za turnajem udělal dlouholetý sportovec a člen SDH Míla Pátek, který po posledním zápase definitivně "pověsil kopačky" na síť a ukončil dlouholetou nohejbalovou kariéru. Mílovi přejeme do dalších let hodně zdraví a ještě spoustu krásných chvil u našeho sportoviště.

Obrázky z turnaje najdete ve Fotogalerii z akcí.

MP

Aktuality

23.9.2023 2. ročník Memoriálu Fr. Zamazala více...
21.9.2023 ve Ždírci n. D. dne 14.10.2023 více...
2.9.2023 kvůli opravě silnice více...
29.8.2023 u Radegasta bylo ještě léto více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom