letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

20. ročník Rodinného turnaje v nohejbalu

   V sobotu 2.9.2017, tedy na konci prázdnin, proběhl již jubilejní 20. ročník tradičního Rodinného turnaje v nohejbalu trojic na našem hřišti v areálu u bývalé školy. Nutno dodat, že shůry nám bylo tentokrát přáno. Na několik hodin se mezi dešti vyčasilo a celá akce mohla proběhnout ke vší spokojenosti. Takže nakonec i návštěva fanoušků sportu a dobrého pití a jídla byla uspokojivá. Na kurt nastoupilo šest týmů, které hrály systémem "každý s každým". Na rozdíl od let minulých byla úroveň družstev velmi vyrovnaná, a tak se bojovalo hodně urputně. Vždyť o vítězi turnaje rozhodl rozdíl pouhého jednoho míče! A jak to tedy dopadlo? 

1. 2,5 chlapa

2. Piláci

3. PePaPe

4. Sousedé

5. PeJaPe

6. Husí ring

Pochvala patří hlavním organizátorům J. Říhovi a P. Peldovi, ale nezapomeňme také na ostatní členy, kteří se starali o výčep, gril a nemalou přípravu. Pro všechny zúčastněné byly připraveny krásné ceny, děkujeme touto cestou sponzorům i městu Ždírec n. D. za podporu. Symbolickou tečku za turnajem udělal dlouholetý sportovec a člen SDH Míla Pátek, který po posledním zápase definitivně "pověsil kopačky" na síť a ukončil dlouholetou nohejbalovou kariéru. Mílovi přejeme do dalších let hodně zdraví a ještě spoustu krásných chvil u našeho sportoviště.

Obrázky z turnaje najdete ve Fotogalerii z akcí.

MP

Aktuality

19.2.2019 příprava jarních aktivit více...
18.2.2019 můžeme opět plnit boudu více...
17.2.2019 krásné předjarně zimní pohledy více...
13.1.2019 zhodnotili jsme činnost více...

Kalendář akcí

oslavíme příchod jara více...
přijďte pomoci uklidit v okolí obce více...
účast členů žádoucí více...
a minipivovaru Ohrada více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH