letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

20. ročník Rodinného turnaje v nohejbalu

   V sobotu 2.9.2017, tedy na konci prázdnin, proběhl již jubilejní 20. ročník tradičního Rodinného turnaje v nohejbalu trojic na našem hřišti v areálu u bývalé školy. Nutno dodat, že shůry nám bylo tentokrát přáno. Na několik hodin se mezi dešti vyčasilo a celá akce mohla proběhnout ke vší spokojenosti. Takže nakonec i návštěva fanoušků sportu a dobrého pití a jídla byla uspokojivá. Na kurt nastoupilo šest týmů, které hrály systémem "každý s každým". Na rozdíl od let minulých byla úroveň družstev velmi vyrovnaná, a tak se bojovalo hodně urputně. Vždyť o vítězi turnaje rozhodl rozdíl pouhého jednoho míče! A jak to tedy dopadlo? 

1. 2,5 chlapa

2. Piláci

3. PePaPe

4. Sousedé

5. PeJaPe

6. Husí ring

Pochvala patří hlavním organizátorům J. Říhovi a P. Peldovi, ale nezapomeňme také na ostatní členy, kteří se starali o výčep, gril a nemalou přípravu. Pro všechny zúčastněné byly připraveny krásné ceny, děkujeme touto cestou sponzorům i městu Ždírec n. D. za podporu. Symbolickou tečku za turnajem udělal dlouholetý sportovec a člen SDH Míla Pátek, který po posledním zápase definitivně "pověsil kopačky" na síť a ukončil dlouholetou nohejbalovou kariéru. Mílovi přejeme do dalších let hodně zdraví a ještě spoustu krásných chvil u našeho sportoviště.

Obrázky z turnaje najdete ve Fotogalerii z akcí.

MP

Aktuality

20.5.2023 auta, historie, lázeňství více...
9.5.2023 prohlídka domů před stavbou silnice více...

Kalendář akcí

další neformální posezení od 15 hodin více...
přijďte povzbudit naše borce více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom