letecký pohled na Údavy hasičská soutěž opravená zbrojnice Údavské osmičky hasičská fontána rybářské závody hasičská soutěž

12. ročník Údavských osmiček je za námi

   V sobotu 25.6.2016 jsme pořádali již 12. ročník hasičské soutěže "Údavské osmičky". Za krásného letního počasí se sjelo celkem 11 družstev, škoda jen, že nebylo více ženských týmů. Tato kategorie se tedy stala snadnou kořistí našeho smíšeného družstva. V hlavní soutěži byly boje velmi vyrovnané, první tři mužstva od sebe dělily jen desetiny vteřin. Z vítězství se nakonec radoval SDH Kohoutov, druzí byli kolegové z Trhové Kamenice a na stupně vítězů se nakonec dostali i domácí, když druhý tým našeho sboru podal výborný výkon. V doplňkové soutěži kralovali ždírečtí, naši zástupci F. Půlpán a L. Malínský obsadili krásné druhé místo. V této soutěži dominovala také naše děvčata. Velké pozornosti se jako vždy těšila populární pivní štafeta, publikum hnalo "závodníky" bouřlivým povzbuzováním k výtečným výkonům. Naše čtveřice opět potvrdila svoje výsadní postavení a nepřipustila překvapení v podobě jiného než prvního místa. Tradičně výtečně fungovalo zázemí soutěže - výčep, občerstvení, organizace. Dík patří všem členům i nečlenům sboru, kteří se podíleli na organizaci i na následném úklidu. Na soutěž přispělo dotací také město Ždírec nad Doubravou a touto cestou jeho zástupcům děkujeme. Na závěr akce jsme se společně vyfotili v nových spolkových tričkách, která nám v retro obrázku připomínají první motiv z doby před dvaceti lety. Osmičky se prostě vydařily a do příštího ročníku si odpočineme a určitě vymyslíme zase něco nového.

Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí. Výsledky hlavní soutěže na obrázku zde. Videa najdete v sekci Videa z akcí.

SDH Údavy

 

Aktuality

30.6.2024 účast, počasí, výkony více...
2.6.2024 opožděně padesátiny více...
20.5.2024 hrady, lodě, podzemí... více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

Bankovní spojení
č.ú. 103449740/2250

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


Nordic Telecom