Úspěch na soutěži v Zubří

V sobotu 20.6.2015 jsme se zúčastnili soutěže pod zuberskou rozhlednou, pořádanou SDH Zubří. Jediný úspěch na tomto místě zatím měla naše děvčata z roku 2012, kdy obsadila 2. místo. Tentokrát na medaile nedosáhla, skončila 1 vteřinu za třetím místem na 4. stupínku, na startu bylo 5 družstev žen. Muži byli po prvním kole na 6. místě z 10 sborů, ale zlepšeným výkonem ve druhém kole se vyšvihli na nádherné 2. místo za favority z Trhové Kamenice. Nutno dodat, že ve druhém kole již do "mužského" týmu naskočila i dvě děvčata (dva fotbalisté nám odjeli na zápas) a tento kombinovaný tým vybojoval stříbrné medaile! Soutěž provázely občasné přeháňky, ale vše proběhlo v klidu a pohodě. Všem našim členům patří dík za velkou bojovnost a dobrou reprezentaci sboru.

Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí

Video z druhého úspěšného útoku najdete v sekci Videa z akcí

Zubří15