letecký pohled na Údavy hasičská soutěž zimní pohled na Údavy hasičská soutěž hasičská zbrojnice hasičská soutěž hasičská soutěž

"U Pecinů" se sešli rodáci

V sobotu 18.5.2013 se v penzionu "U Pecinů" konalo další setkání rodáků z Údav a Stružince. Každoročně jej organizuje paní Božena Němcová, která avizovala, že letošní sjezd byl v její režii naposledy. Ale kdo ví... K posezení s bývalými sousedy a spolužáky se sjelo na 40 hostů a celý program, který začal krátce po poledni, se protáhl do pozdních večerních hodin. Po tradiční výměně zážitků, novinek, vzpomínek a výtečném občerstvení všem zúčastněným zahrál k tanci i poslechu Bohouš Šiler a zábava se rozjela naplno. Při večerním posezení na údavských zahrádkách za krásného májového počasí jsme ozvěnou slyšeli v podání rodáků spoustu lidových písniček. A jetli se za rok sejdou znovu? Zkuste se zeptat Boženky Němcové...

Rodáci 1

Rodáci 2

Rodáci 3

 

Aktuality

19.9.2018 bez výrazného úspěchu více...
3.9.2018 nemusí zrovna hořet více...
3.9.2018 vozík pro "boudu" více...
2.9.2018 21. ročník nohejbalové tradice více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH