letecký pohled na Údavy hasičská soutěž zimní pohled na Údavy hasičská soutěž hasičská zbrojnice hasičská soutěž hasičská soutěž

Pálení čarodějnic 2018

   Letošní "čarodky" vyšly na pondělí mezi svátky, ideální to termín. A navíc po zimě přišlo krásné teplé léto. Jen ta voda nějak chybí k tomu, aby to bylo stoprocentní. Před tradičním podpálením vatry jsme se sešli na brigádu v našem areálu, na programu byl jarní úklid a oprava zavěšení čerpadla, které z vrtu dodává vodu do budovy bývalé školy. Vše probíhalo v klidu a pokoji, před půl osmou se začali scházet občané s košíky či taškami, naplněnými špekáčky, pečivem, hořčicemi a bůhvíčím ještě. Zrzavou tekutinu na zapití dodala hasičská hospůdka. A tak jsme poseděli a poklábosili u ohýnku dlouho do večera. Jak říká klasik - "léto budiž pochváleno". Obrázky z buřtového posezení najdete ve Fotogalerii z akcí.

čar18

 

Aktuality

19.11.2018 k dalšímu období více...
19.11.2018 Stružinec a skanzen Veselý kopec více...
15.11.2018 bylo nás šest více...
12.11.2018 k životnímu jubileu více...

Kalendář akcí

zveme všechny zájemce více...
zapište si do kalendáře více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH