Dokončování zbrojnice

Sobota 21.10.2017 byla naplněna prací pro sbor. Nejen, že jsme celé dopoledne natírali stromky na brigádě v lese (zde), odpoledne ještě někteří naši členové pokračovali v práci. B. Němec, D. Malínský. M. Rothanzl a M. Joska naštípali fůru dřeva na topení v našem areálu a poté se vrhli ještě na dokončení opravené zbrojnice. Tam nyní zbývá už jen instalovat osvětlení na čelní stěnu a bude hotovo. Zbrojnice se tak stala ozdobou naší návsi a je důstojným stánkem údavských hasičů. Ve štítě je smaltovaný ovál s údaji o době vzniku našeho sboru, který nám k letošnímu 115. výročí darovali zástupci města. Všem členům, kteří se podíleli na "pracovní" sobotě, je potřeba poděkovat a pochválit je za odvedenou práci. Obrázky z montáže znaku na zbrojnici najdete zde.

zbroj