letecký pohled na Údavy hasičská soutěž zimní pohled na Údavy hasičská soutěž hasičská zbrojnice hasičská soutěž hasičská soutěž

Byli jsme na jarmarku ve Ždírci n. D.

   Jen jsme se přes noc vzpamatovali z akce Čistá vysočina, hned druhý den ráno jsme pakovali dvě auta a vozík se zbožím, vybavením a stánkem na první ždírecký jarní jarmark. Naše obavy ze slabé účasti místního obyvatelstva byly rychle rozptýleny a celá naše osádka se měla co ohánět. Postupně jsme dováželi další a další sudy piva a dokupovali nealko, šlehačku a další potřebné pochutiny pro nenasytné účastníky jarmarku. Osm hodin tvrdé práce se vyplatilo a doufáme, že i naši zákazníci byli spokojeni. Náš sehraný tým fungoval skvěle a všem našim pracantům děkujeme za výrazný příspěvek do pokladny sboru. I celkově se jarmark vydařil a podle informací z radnice už se chystá i podzimní repete.

Obrázky z jarmarku najdete ve Fotogalerii z akcí.

jarmark

 

Aktuality

19.11.2018 k dalšímu období více...
19.11.2018 Stružinec a skanzen Veselý kopec více...
15.11.2018 bylo nás šest více...
12.11.2018 k životnímu jubileu více...

Kalendář akcí

zveme všechny zájemce více...
zapište si do kalendáře více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH