letecký pohled na Údavy hasičská soutěž zimní pohled na Údavy hasičská soutěž hasičská zbrojnice hasičská soutěž hasičská soutěž

Brigáda v lese 10.10.2015

V sobotu 10.10.2015 jsme dopoledne strávili v městských lesech (katastr Údavy a Stružinec), kde jsme natírali stromky na zimu proti okusu zvěří. Pomohli jsme tak městu v lesních pracech a do spolkové pokladny přibydou nějaké penízky na naši činnost. Sešli jsme se u zbrojnice a po rozdělení J. Duškem do dvou skupin jsme vyrazili s kyblíky nátěru do oplocenek i mimo ně. Dílo nám šlo od ruky a před polednem už jsme opékali Švandovy buřty. Sešlo se nás nečekaně hodně, jen bychom rádi viděli v akci i mladší členy sboru, které zastupoval pouze Tomáš Štěrba. Poděkování patří všem natěračům i manželům Říhovým za organizaci mobilního bufetu, jakož i dvěma nečlenům O. Formánkovi a Z. Stehnovi, kteří nám přišli pomoci. Kupodivu nám přálo i počasí, takže můžeme být spokojeni, že jsme udělali něco pro město i pro sebe.

I na kávinku během práce došlo

br1

Občerstvení po práci

br2

br3

br4

A společná fota na závěr

br5

br6

Aktuality

19.9.2018 bez výrazného úspěchu více...
3.9.2018 nemusí zrovna hořet více...
3.9.2018 vozík pro "boudu" více...
2.9.2018 21. ročník nohejbalové tradice více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH