Zásah ždíreckých hasičů v Údavech

V pondělí 3.9.2018 zasahovali naši kolegové ze Ždírce n. D. v Údavech. Díkybohu nehořelo, ale napínavé to bylo také. U Formánků v obýváku se zalíbilo sršním, a tak si řekly, že využijí pohostinnosti domácích a postaví si u nich hnízdo. Vybraly si místo v komíně od digestoře a ten náležitě zaplnily svou stavbou. Jenže Formánkům se množící se sršně v obýváku moc nezamlouvaly, tak se obrátili na hasiče. Ždírečtí se s problémem vypořádali profesionálně a hnízdo zlikvidovali. Snad se teď Formánkovi přestanou divit, kde se jim v domě berou sršně, když mají ve všech oknech sítě proti hmyzu (-:

f1

f2