letecký pohled na Údavy hasičská soutěž zimní pohled na Údavy hasičská soutěž hasičská zbrojnice hasičská soutěž hasičská soutěž

Z okrskové soutěže vezeme dva poháry

   V sobotu 6.5.2017 pořádali hasiči z Horního Studence okrskovou soutěž na cvičišti ve Ždírci nad Doubravou. V našem týmu sice přetrvávají potíže se složením družstev, přesto se nakonec podařilo postavit do soutěže dvě mužstva. Děvčata se bohužel dohromady nedala, a to je určitě škoda. V první části programu zápolili jednotlivci v závodě na 100 m překážek, ze kterého se výsledky počítají do konečného pořadí společně s následným požárním útokem. Naši zástupci T. Štěrba a F. Půlpán obsadili 6. a 9. místo, což byl na naše poměry slušný vklad do dalších bojů. V útoku nás sice maličko pozlobila mašina, ale v součtu obou disciplín nám to vyneslo krásné druhé místo! A to nás ještě čekal souboj družstev veteránů. Ovšem dle nového názvosloví souboj legend! Moderátor soutěže si sice přes mikrofon z našich legend utahoval, jako že prý údavští veteráni všem ukážou, jak se to dělá, haha... Kdyby dopředu věděl, jakým byl prorokem. Naše hasičské legendy (posílené o dva mladší kolegy) smázly své soupeře o třídu a naprosto jednoznačně triumfovaly!!! Z okrskové soutěže tak vezeme dva poháry, což je skvělý vstup do sezóny. A dík patří všem našim členům, kteří se na úspěchu podíleli! Obrázky ze soutěže najdete ve Fotogalerii z akcí.

Momentka z příkladné práce našich legend

okrsek17

 

Aktuality

19.9.2018 bez výrazného úspěchu více...
3.9.2018 nemusí zrovna hořet více...
3.9.2018 vozík pro "boudu" více...
2.9.2018 21. ročník nohejbalové tradice více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH