letecký pohled na Údavy hasičská soutěž zimní pohled na Údavy hasičská soutěž hasičská zbrojnice hasičská soutěž hasičská soutěž

Výroční valná hromada 2013

V sobotu 19.1.2013 proběhlo jednání Výroční valné hromady. V úvodu vystoupil starosta sboru Miloslav Pátek a zhodnotil práci sboru za uplynulý rok. Po něm následovali se svými vystoupeními náměstek starosty Bohouš Němec a velitel Mirek Rothanzl. Minulý rok zhodnotili všichni jako vydařený a mimořádně aktivní ze strany našeho sboru. Zvláště pak ocenili přípravy a důstojný průběh oslav 110. výročí SDH Údavy a poděkovali všem, kteří se na pořádání akce podíleli, včetně našich příznivců. Jako hosté se dostavili zástupci okolních sborů, starosta města Jan Martinec, předseda finančního výboru města Jaroslav Košťál a člen Rady města Jiří Pavlíček. Ten ještě navíc v roli tvůrce a sponzora nových internetových stránek našeho sboru, které spolu s kronikářem Oldřichem Miltem ve druhé části valné hromady slavnostně spustili. Přítomní hosté ve svých zdravicích pochválili náš sbor za příkladnou aktivitu a popřáli do dalších dnů hodně štěstí a elánu. Po diskusi a zakončení nám naše drahé polovičky nanosili na stoly čerstvě usmažené řízečky a všichni jsme pak strávili dlouhý večer při promítání obrázků z činnosti sboru i z historie obce. Celý průběh valné hromady zaznamenal v zápisu náměstek starosty Bohuslav Němec - viz Výroční valná hromada 2013

VVH 2013

Více obrázků najdete ve Fotogalerii z akcí

 

Aktuality

19.9.2018 bez výrazného úspěchu více...
3.9.2018 nemusí zrovna hořet více...
3.9.2018 vozík pro "boudu" více...
2.9.2018 21. ročník nohejbalové tradice více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH