Valná hromada okrsku č. 4

V sobotu 18.2.2017 se konala v Horním Studenci valná hromada našeho okrsku č. 4. Za náš sbor se zúčastnili starosta O. Milt, čestný starosta M. Pátek a velitel (a také okrskový velitel) M. Rothanzl. Zhodnotili jsme průběh loňského roku a naplánovali akce na rok 2017. Největší změnou v letošním roce bude výměna členských průkazů, která by měla probíhat během jara. Za OSH nás navštívil 1. místostarosta J. Rainiš, krátkou zdravici pronesl i starosta Ždírce n. D. J. Martinec. V závěru, při hodnocení soutěží za loňský rok, převzali zástupci našeho sboru pohár za třetí místo v celoroční soutěži našeho okrsku.

st

st2