letecký pohled na Údavy hasičská soutěž zimní pohled na Údavy hasičská soutěž hasičská zbrojnice hasičská soutěž hasičská soutěž

Úspěšný start do soutěžní sezóny

Letošní start do soutěžní sezóny se našemu sboru docela vydařil. Okrskovou soutěž pořádal tentokrát SDH Podmoklany se svým, a zároveň okrskovým, starostou Karlem Štěrbou. Pořadatelé neměli štěstí na počasí, po krásném teplém týdnu nám studená fronta přinesla déšť a velký chlad, takže i někteří z našich otužilých borců měli s ledovou vodou potíže. Na výkonu se to však příliš neprojevilo. Naše "áčko" vyrovnanými výkony obsadilo mezi deseti mužstvy krásné třetí místo a smíšené družstvo žen a veteránů dosáhlo v kategorii "Legendy" na stříbrný stupínek! Na bezkonkurenční Podmoklany nikdo v obou kategoriích neměl, takže se vždy vlastně bojovalo o umístění za domácími. Pro nás je to tedy úspěšný začátek soutěžního roku a doufejme, že našim borcům forma vydrží. Vzhledem k opravdu chladnému a deštivému počasí se upustilo od běhů na 100 m jednotlivců, i tak byl ovšem program dlouhý a namáhavý. Po okrskové části se ještě naši hoši účastnili jednoho kola memoriálu J. Fikara, ale vzhledem k brzkému odjezdu zatím neznáme výsledky (doplníme po doručení celkových výsledků naším velitelem).

Obrázky z okrskové soutěže najdete ve Fotogalerii z akcí.

Videa z útoku mužů i smíšeného družstva najdete v sekci Videa z akcí.

Podmoklany 2014

Aktuality

19.11.2018 k dalšímu období více...
19.11.2018 Stružinec a skanzen Veselý kopec více...
15.11.2018 bylo nás šest více...
12.11.2018 k životnímu jubileu více...

Kalendář akcí

zveme všechny zájemce více...
zapište si do kalendáře více...

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH