letecký pohled na Údavy hasičská soutěž zimní pohled na Údavy hasičská soutěž hasičská zbrojnice hasičská soutěž hasičská soutěž

Ukázka hasičů v táboře na Jančouři

Ano o prázdninách naši členové nezahálejí. Ve středu 24.7.2013 vyjeli společně se ždíreckými kolegy ukázat techniku a její použití při útoku do dětského letního tábora na Jančouř. Zásahu a předvádění veleli náš okrskový velitel Mirek Rothanzl a velitel ždírecké zásahovky Roman Pátek (také náš odchovanec). Děti si vyzkoušely zásahové obleky, naši kluci pak předvedli simulovaný útok a vše skončilo společnou sprchou pro překonání teplého letního počasí. Našim i ždíreckým jménem dětí děkujeme za předvedenou ukázku a obětování prázdninového času. Pod textem je jen malá část obrazové dokumentace, pokud chcete vidět všechny fotografie (je jich tam požehnaně), klikněte na tento odkaz:

http://dojcanova.rajce.idnes.cz/24.7.streda/

Jančouř - ukázka

Jančouř - technika

Kluci před útokem

Aktuality

19.9.2018 bez výrazného úspěchu více...
3.9.2018 nemusí zrovna hořet více...
3.9.2018 vozík pro "boudu" více...
2.9.2018 21. ročník nohejbalové tradice více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH