letecký pohled na Údavy hasičská soutěž zimní pohled na Údavy hasičská soutěž hasičská zbrojnice hasičská soutěž hasičská soutěž

Údavský mariáš - 16. ročník

V sobotu 9.3.2013 pořádal SDH Údavy pod vedením starosty sboru Miloslava Pátka již 16. ročník Údavského mariáše. 20 karbaníků zasedlo k pěti stolům a pokoušelo čertovy obrázky, komu přinesou štěstí. Tradičně se o výpočetní centrum starala dvojice Slejška - Moravec a o občerstvení manželky a přítelkyně hráčů i příznivců. Nový pohár věnoval Josef Bříza, kterému patří velký dík, jakož i všem ostatním sponzorům. Loňský vítěz Tomáš Turnhöfer vítězství neobhájil, přesto se umístil na krásném 4. místě. Po deseti letech se na trůn vrátil ždírecký Láďa Pokorný, který tím dovršil historický hattrick. Za ním na "bedně" skončili Josef Bříza a František Zamazal. Celý den vládla v sále hospůdky "U lípy" srdečná atmosféra a dobrá nálada. Obrázky z turnaje si můžete prohlédnout ve Fotogalerii z akcí.

Výsledky:

Výsledky 16. ročníku Údavského mariáše

Aktuality

19.9.2018 bez výrazného úspěchu více...
3.9.2018 nemusí zrovna hořet více...
3.9.2018 vozík pro "boudu" více...
2.9.2018 21. ročník nohejbalové tradice více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH