letecký pohled na Údavy hasičská soutěž zimní pohled na Údavy hasičská soutěž hasičská zbrojnice hasičská soutěž hasičská soutěž

Turnaj ve stolním tenisu zná vítěze

   V sobotu 29.12.2017, tedy přesně v den 115. výročí založení našeho sboru, se konal tradiční turnaj ve stolním tenisu. Je také mezi našimi akcemi nejstarší, neboť se hraje od roku 1988. Obavy organizátora akce Petra Turnhöfera, že nebude zájem, se nenaplnily. Přihlásilo se 13 sportovců, k bojům jich pak nastoupilo 12. Zápasy se odehrávaly v sále hospůdky "U lípy", oddychová zóna byla v přilehlém výčepu. Po kvalifikačních bojích ve dvou skupinách se ti nejlepší utkali ve finálové skupině. Na místech nejvyšších ke změnám nedošlo. Vítězem se stal Tomáš Turnhöfer, který v boji o pohár zlomil statečný odpor svého otce soustředěným výkonem. Na třetím místě vystřídal vloni bronzového (letos 4.) Romana Pátka Petr Pelda ml., tedy také v rodinném souboji. Další pořadí v turnaji odpovídá řazení obrázků ve Fotogalerii z akcí. Hrdinou zimního odpoledne byl bezesporu údavský kronikář Ota Formánek, který zanedlouho oslaví pětasedmdesátiny. Ceny věnoval MěÚ Ždírec n. D. a SDH Údavy. Organizace jako vždy fungovala bezchybně, občerstvení po celý den bylo skvělé, prostě manželům Turnhöferovým píšeme jedničku s hvězdičkou. A zdá se, že údavský ping pong nabírá opět dech...

st17

 

Aktuality

19.9.2018 bez výrazného úspěchu více...
3.9.2018 nemusí zrovna hořet více...
3.9.2018 vozík pro "boudu" více...
2.9.2018 21. ročník nohejbalové tradice více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH