Spálili jsme čarodějnice

Letošní "čarodky" vyšly na neděli, a tak nám vznikl krásný prodloužený víkend. Zlepšeného počasí jsme využili i na malou brigádu, poklidili jsme v sále, v pergole, ve skládku i v dřevníku. Za naším areálem se během jara vytvořila pořádná hromada klestí z ostříhaných údavských zahrad, takže bylo co pálit. Ale napřed přišly na řadu špekáčky na menším ohýnku a k nim nějaké to pěnivé potěšení.Teprve pak nastal čas na zapálení velké vatry, která měla s dlouhou zimou skoncovat. Počasí nám letos přálo a nálada byla skvělá. Snad už jaro převezme vládu! Obrázky najdete ve Fotogalerii z akcí.

car