letecký pohled na Údavy hasičská soutěž zimní pohled na Údavy hasičská soutěž hasičská zbrojnice hasičská soutěž hasičská soutěž

Sobíňovský pohár - děvčata vezou stříbro

Krásné sobotní odpoledne jsme strávili na Sobíňovském poháru, kam jsme přivezli družstva mužů i žen. Chlapi nepředvedli špatný výkon, zvláště ve druhém kole s podmoklanskou mašinou byli skutečně dobří. V nabité konkurenci to stačilo na konečné 5. místo. Tentokrát se výborně prezentovala naše děvčata, která dokonce po prvním kole vedla! V kole druhém se snažila ještě zaútočit na první místo, ale o vítězství je připravila špatně nasazená savice na mašinu. Přesto je druhé místo krásným výsledkem a děvčatům blahopřejeme. Ani ze Sobíňova jsme však neodjeli bez vítězství - naše pivní štafeta omlazená o Frantu Půlpána opět nenašla konkurenci a bezpečně zvítězila. Lepšící se forma všech našich družstev včetně pivní štafety je příslibem před "osmičkami" za týden v našem areálu.

Obrázky ze soutěží najdete ve Fotogalerii z akcí

Videa z útoků i pivní štafety najdete v sekci Videa z akcí

Sobíňov pohár 2013

 

Aktuality

19.9.2018 bez výrazného úspěchu více...
3.9.2018 nemusí zrovna hořet více...
3.9.2018 vozík pro "boudu" více...
2.9.2018 21. ročník nohejbalové tradice více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH