letecký pohled na Údavy hasičská soutěž zimní pohled na Údavy hasičská soutěž hasičská zbrojnice hasičská soutěž hasičská soutěž

Sobíňovský pohár - děvčata vezou stříbro

Krásné sobotní odpoledne jsme strávili na Sobíňovském poháru, kam jsme přivezli družstva mužů i žen. Chlapi nepředvedli špatný výkon, zvláště ve druhém kole s podmoklanskou mašinou byli skutečně dobří. V nabité konkurenci to stačilo na konečné 5. místo. Tentokrát se výborně prezentovala naše děvčata, která dokonce po prvním kole vedla! V kole druhém se snažila ještě zaútočit na první místo, ale o vítězství je připravila špatně nasazená savice na mašinu. Přesto je druhé místo krásným výsledkem a děvčatům blahopřejeme. Ani ze Sobíňova jsme však neodjeli bez vítězství - naše pivní štafeta omlazená o Frantu Půlpána opět nenašla konkurenci a bezpečně zvítězila. Lepšící se forma všech našich družstev včetně pivní štafety je příslibem před "osmičkami" za týden v našem areálu.

Obrázky ze soutěží najdete ve Fotogalerii z akcí

Videa z útoků i pivní štafety najdete v sekci Videa z akcí

Sobíňov pohár 2013

 

Aktuality

27.5.2018 známe nového vítěze více...
13.5.2018 jeďte s dětmi za zábavou k sousedům více...
12.5.2018 z okrskové soutěže v Podmoklanech více...

Kalendář akcí

Kontakty

SDH Údavy
Údavy 43
58263 Ždírec nad Doubravou

IČ: 15060390

info@sdhudavy.cz
www.sdhudavy.cz

Náměty a připomínky k webu adresujte kronikáři SDH Oldřichu Miltovi.
telefon 774 277 622
e-mail oldrich.milt@seznam.cz


FORTECH