SDH Kohoutov slavil 120 let

V sobotu 16.8.2014 slavili kolegové z SDH Kohoutov 120 let od svého vzniku. Vzhledem k prázdninovému termínu se akce účastnilo málo sborů z okolí. Smutné je to, že z našeho okrsku byly kohoutovským popřát pouze čtyři sbory, z toho do soutěže se přihlásily jen dva - náš a podmoklanský. Starosta města Jan Martinec předal domácím nový prapor SDH a poté začal program - soutěže následovány zábavou s hudbou. Nás může těšit, že v netradičním útoku naši borci zvítězili a potrénovali na začátek září do Dřevíkova, kde budou obhajovat loňské vítězství muži i ženy. Kohoutovským hasičům přejeme do dalších let hodně štěstí a děkujeme za pěknou soutěž.

Obrázky z akce můžete shlédnout ve Fotogalerii z akcí.

Kohoutov 120